Merlitz

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Galanteria skórzana
  6. » Merlitz
Adres:
15-461 Białystok ul. Waryńskiego 26 (II piętro)
Opis:

Hurtownia on-line Merlitz.eu to nowoczesny podmiot zajmujący się kompleksową obsługą i wszechstronnym zaopatrywaniem partnerów handlowych w torby, aktówki, portfele, akcesoria, kopertówki, walizki czy też torby podróżne wykonane z zarówno ze skór naturalnych jak i ekologicznych.

Merlitz.eu stara się selekcjonować dostępną galanterię w taki sposób, aby umożliwić i zapewnić swoim Klientom hurtowym jak największą marżę zysku oraz zadowolenie klienta końcowego. Oprócz szerokiej oferty, hurtownia Merlitz proponuje także szereg usług związanych z galanterią - między innymi umożliwia organizację produkcji toreb według wzorów Klientów, zarówno ze skór syntetycznych jak i skór naturalnych, czy też wykonuje nanoszenie logotypów klientów na gotowe produkty z oferty hurtowni.

Obsługę Merlitz.eu stanowią ludzie kompetentni, pomocni i godni zaufania. Świadczymy nasze usługi na niezmiennie wysokim poziomie, zachowując poszanowanie dla etyki biznesu i przepisów prawa. Dzięki współpracy z nami, Twój biznes będzie rósł i dynamicznie się rozwijał, przynosząc skokowy wzrost dochodów i powracających Klientów końcowych.

Zapraszamy do odwiedzenia osobiście naszej hurtowni przy ulicy Waryńskiego 26 (II piętro) w Białymstoku. Szeroka gama modeli oraz ciągła dostępność produktów sprawi, że na miejscu będzie możliwość złożenia indywidualnego zamówienia lub zakupu naszych produktów.

Contact Information
Telefon: 692 851 817

Write A Comment

Send message to moderator