HurtowniaGalanter.pl

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Galanteria skórzana
  6. » HurtowniaGalanter.pl
Adres:
70-660 Szczecin ul. Gdańska 7
Opis:

HurtowniaGalanter.pl to internetowa oraz stacjonarna hurtownia galanterii skórzanej oraz obuwia.

HurtowniaGalanter.pl powstała w odpowiedzi na niemalejące zapotrzebowanie indywidualnej i niebanalnej oferty hurtowej galanterii skórzanej.

W naszej szerokiej ofercie asortymentowej odnajdziecie Państwo portfele męskie, portfele damskie, torebki damskie, torebki listonoszki, portfele kelnerskie dla restauracji, walizki podróżne, torby podróżne, sakwojaże, plecaki damskie, plecaki młodzieżowe, plecaki sportowe, torby męskie, skórzane teczki, torby laptopówki, saszetki skórzane oraz saszetki nerki na biodro. Ponadto nasza oferta sukcesywnie powiększana jest o obuwie męskie oraz obuwie damskie.

Dużą popularnością w naszej hurtowni cieszą się również torebki damskie listonoszki, torebki kuferki, torby skórzane, raportówki męskie, saszetki do ręki oraz etui na dokumenty.

Asortyment poszerzany jest sukcesywnie o produkty krajowe jak i również importowane z Włoch, Niemiec oraz z Dalekiego Wschodu.

Dzięki współpracy z producentami możemy zapewnić wysoką jakość produktów w przystępnej cenie. W stałej ofercie posiadamy portfele damskie lakierowane, torby na ramię oraz ofertę skórzanych pasków męskich.

Jeżeli szukasz rzetelnej hurtowni galanterii skórzanej to nasza oferta powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Contact Information
Telefon: 517 651 323

Write A Comment

Send message to moderator