Renee

  1. Home
  2. »
  3. SKLEPY INTERNETOWE
  4. »
  5. Obuwie
  6. » Renee
Adres:
05-552 Marysin Aleja Klakowska 140A
Opis:

Renee.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep online z butami i ubraniami! Nasz asortyment to najmodniejsze kolory, różnorodność modeli butów i fasonów ubrań w atrakcyjnych cenach. Renee.pl to skarbnica stylowych nowości dla Kobiet świadomych mody.

Naszą główną myślą jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom obuwia prosto ze światowych wybiegów! Renee podąża za światowymi trendami, ale pamięta o Klientach, którzy cenią sobie klasyczną elegancję. Kroje i modele butów oraz ubrań wyróżniają się na tle innych marek wzornictwem i kolorystyką.

Sklep jest przyjazny dla Klienta - zapewniamy korzystne warunki dostawy, zwrotów i reklamacji, a ponadto regularnie wprowadzamy nowe oferty promocyjne! Sprawna obsługa, błyskawiczna dostawa do wybranego miejsca. Renee to sklep, do którego chce się wracać!

Zaufało nam już ponad milion Klientów i ich pozytywne komentarze są dla nas i dla naszych przyszłych Klientów najlepszą rekomendacją. Zobacz naszą ofertę sklepu www.renee.pl i zostań jedną z #reneegirl

Contact Information
Telefon: 22 113 71 00
Email: info@renee.pl

Write A Comment

Send message to moderator