Denley

  1. Home
  2. »
  3. SKLEPY INTERNETOWE
  4. »
  5. Odzież męska
  6. » Denley
Opis:

Denley.pl od wielu lat dostarcza odzież męską rozwijając się dynamicznie zgodnie z standardami sprzedaży w branży e-commerce.
Nasz sklep uruchomiony został w 2010 roku ale kilka lat doświadczeń w handlu elektronicznym i sprzedaży wysyłkowej daje nam przekonanie, że spełnimy Państwa oczekiwania.
Naszym celem jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie Klientom odzieży o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Owocem pracy i sukcesów stało się stworzenie własnej marki odzieży męskiej BOLF, która spotkała się z bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem.
Marka i sklep internetowy Denley.pl został wyróżniony Laurem Klienta i został Odkryciem Roku 2012 w kategorii Moda Męska. Jest to jedno z najlepszych certyfikatów i godło konsumenckie przyznawane przez kapitułę i jury z Rzeczpospolitej, specjalistów z branży e-handlu, mediów i znawców rynku.
Dbamy o najwyższy standard obsługi, spersonalizowany kontakt i wciąż zmieniamy się dla naszych Klientów.
Nasz zespół tworzą wyszkoleni konsultanci i pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalny kontakt, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, marketing a także wizerunek i szatę graficzną sklepu.
Moda jest naszą pasją. Świadczą o tym stale rosnąca grupa lojalnych Klientów i Kontrahentów.
Obecnie nasz sklep jest wiceliderem sprzedaży w sektorze mody męskiej w polskim Internecie.

Wiemy, jak ważna jest wiarygodność marki, dlatego szczególnie dbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Zespół Denley.pl

Contact Information
Telefon: 68 888 03 33

Write A Comment

Send message to moderator