Kontri

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Bielizna
  6. » Kontri
Adres:
15-569 Białystok ul. Jacka Kuronia 3
Opis:

Internetowa hurtownia bielizny www.hurtownia-online.pl prowadzona jest przez firmę Kontri Sp. z o.o., która istnieje od 2006 roku.

W skład oferty hurtowni internetowej Kontri wchodzi bogaty asortyment bielizny damskiej i męskiej, rajstop i wyrobów pończoszniczych, dodatków a także odzieży renomowanych polskich producentów. Szeroki wachlarz modeli obejmuje oprócz bielizny codziennej także ekskluzywną, ślubną, nocną, erotyczną czy wyszczuplającą, we wszystkich rozmiarach miseczek (od A do M).

Stale rozwijamy ofertę naszej hurtowni starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów. Obecnie współpracujemy z ponad 50-cioma renomowanymi producentami między innym z firmami: Gaia, Ava, Axami, Kinga, Kostar, Mat, Gorteks, Alles, Nipplex, Miran, Obsessive, Brubeck, Cornette, Pigeon, Gorsenia, Gatta, Gracya, Krisline, Pigeon.

Hurtownia internetowa Kontri specjalizuje się w zaopatrywaniu sklepów internetowych i stacjonarnych z całego kraju. Dla partnerów zza granicy uruchomiliśmy obcojęzyczną wersję naszej hurtowni dostepną pod adresem www.kontri.biz.

Naszym atutem jest młody i dynamiczny zespół złożony ze specjalistów, dzięki któremu osiągnęliśmy profesjonalizm w obsłudze zorientowanej na osiąganie satysfakcji każdego naszego Partnera.

Firma Kontri jest także aktywnym członkiem Podlaskiego Klastra Bielizny, skupiającego firmy z branży bieliźniarskiej, które chcą wspierać promocyjnie region, zwiększać innowacyjność w branży oraz wspólnie występować na rynkach międzynarodowych jako silna grupa producentów z Podlasia (http://spkb.com.pl/).

Dlaczego warto współpracować z www.hurtownia-online.pl?

• Zamówienia mogą Państwo składać przez 24 godziny na dobę, po zalogowaniu się na Państwa konto.
• Otrzymują Państwo stały dostęp do aktualnych stanów magazynowych naszej hurtowni. Wszystkie produkty widoczne na stronie hurtowni posiadamy na stanie magazynowym.
• Nie wymagamy minimalnej kwoty zakupów. Możecie Państwo zamawiać pojedyncze produkty dostępne w naszej ofercie.
• Udostępniamy Państwu specjalny plik XML z aktualną bazą towarową - znajdą tam Państwo wszystkie dostępne na daną chwile towary oferowane przez naszą hurtownię.
• Wydajemy zgodę na wykorzystywanie zdjęć oferowanych produktów na wskazanych przez Państwa stronach internetowych (posiadamy odpowiednie zezwolenia od producentów bielizny).
• Wszystkie zdjęcia mogą Państwo pobierać po zalogowaniu się w naszej hurtowni.
• Złożone zamówienie może do Państwa dotrzeć już w ciągu 24 godzin od momentu wysłania paczki. Współpracujemy z firmą kurierską DPD.
• Nasz zespół konsultantów złożony jest ze specjalistów i służy Państwu pomocą na każdym etapie związanym ze złożeniem i realizacją zamówienia.
• Mają Państwo możliwość otrzymywania droga mailową informacji o nowościach i promocjach w hurtownia-online.pl.

Zapraszamy do współpracy.

Contact Information
Telefon: 85 674 34 91

Write A Comment

Send message to moderator