Mayoral

GPS

1, 1

Telephone


W 2021 Mayoral będzie obchodził 80-lecie “wśród przyjaciół”. W naszej historii przydarzyło nam się wiele anegdotycznych sytuacji, kluczowych momentów, decyzji, które wyznaczyły naszą drogę… Najciekawsze były początki: z małej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą skarpet i rajstop (“Domínguez Toledo” założonej w 1941 r.), Mayoral stał się dużą międzynarodową grupą, reprezentującą modę hiszpańską na całym świecie.

Później, na początku lat 75., założono Mayoral Moda Infantil, obecnie trzon grupy. Mayoral jest dziś producentem mody świadczącym kompleksowe usługi, będącym w stanie zaoferować klientowi (punktowi sprzedaży) wszelkiego rodzaju kompletny produkt, gotowy do przedstawienia odbiorcy końcowemu (dziecku).

Grupa firm od początku jest własnością rodziny, co znacząco wpływa na zasady zorientowane na etykę i odpowiedzialność społeczną, według których prowadzona jest spółka. A slogan „making friends” był i jest podstawą filozofii Mayoral – wyznacznikiem drogi firmy, która opiera swój sukces na jakości i modzie w najlepszym wydaniu.

Na stronie firmy możemy przeczytać, że strategią producenta jest promowanie designu i marki poprzez osobowość i stylu. Celem Mayoral jest tworzenie wysokiej jakości odzieży w najlepszej możliwej cenie i dostarczanie jej na czas. Firma produkuje ponad 25 mln sztuk odzieży rocznie i lubi myśleć, że to 25 mln uśmiechów. Dynamiczny rozwój marki potwierdza przyznanie w sierpniu 2015 roku prestiżowej nagrody National Industrial Excellence Award. Wyróżnienie przyznano przez grupę IESE Business School i CELSA za rozwiniecie najlepszej strategii efektywnej produkcji przyczyniającej się do wzrostu konkurencyjności gospodarczej w 2015 roku. Nagroda dotyczy długoterminowej strategii firmy, reinwestycji zysków, optymalizacji wewnętrznie wydewelopowanych systemów informatycznych oraz braku finansowania bankowego. W naszym kraju także odczuwalny jest rozwój oferty marki.

W Polsce Mayoral zyskuje coraz lepszą pozycję głównie dzięki dzięki unikalnemu designowi i wysokiej jakości. Mówiąc wprost ubranka są po prostu śliczne! Do naszych sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowego staramy się wybrać dla Państwa najlepszą ofertę. Aktualnie w naszym sklepie dostępna jest wyprzedaż kolekcji jesień-zima 2015. Już niedługo będziemy mogli zaprosić do nabywania nowej kolekcji wiosna-lato 2016. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online oraz do naszych sklepów stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *