Moda damska i męska jest Twoją pasją? Chcesz dobrze wyglądać, lecz nie wydawać przy tym astronomicznych kwot? Wiemy jak tego dokonać! Rozwiązaniem jest nasz sklep online SakoLife proponujący swoim klientom ubrania damskie i męskie w doskonałych cenach. Wejdź, zobacz, kup i noś z radością każdego dnia!

Naszą pasją jest moda w każdym wydaniu. Poszukujemy ludzi podobnych do nas – otwartych na nowe trendy, wysoko ceniących doskonałą jakość wykonania i najwyższej próby materiały. Dodając do tego niskie ceny, stworzyliśmy markę SakoLife, będącą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Robimy coś, czego sami poszukujemy. Dołącz do nas i poczuj się wyjątkowy.

Sklep online SakoLife działa na terenie całej Europy. Dzięki temu mieszkając nie tylko na terenie Polski, ale również w Czechach, Niemczech czy Finlandii, kilkoma kliknięciami możesz dokonać zakupu i po kilku dniach otrzymać zamówioną odzież. Inne internetowe sklepy odzieżowe nie zapewnią Ci tego, co my – SakoLife jest dokładnie tym, czego szukasz!

Dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć naszym klientom odzież wysokiej jakości o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Podążamy za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz rozwijamy się dynamicznie zgodnie z standardami sprzedaży w branży e-commerce.

Nasz sukces był możliwy dzięki sprzedaży hurtowej odzieży na rynkach całej UE. Od 2017 roku zaczęliśmy sprzedawać wyłącznie przez Internet.

Nasz zespół tworzą wyszkoleni konsultanci i pracownicy, którzy ze szczególną starannością dbają o: terminową realizację zleceń, profesjonalny kontakt, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, marketing a także wizerunek i szatę graficzną sklepu. Wprowadziliśmy również możliwość odbioru osobistego zamówienia złożonego drogą internetową w siedzibie naszej firmy (tylko przy płatności na konto bankowe).

Jako producent odzieży z ośmioletnim doświadczeniem dbamy aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszego szerokiego wachlarza produktów. Zapraszamy do zakupów!

Address & Contact

Reviews

Leave a Review

OBSŁUGA
CENA
JAKOŚĆ TOWARU
WYSYŁKA
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed