Kolekcje VEROSTILO dobieramy zawsze z tą samą precyzją, starając się aby każdy znalazł coś dla siebie. Inspirowani włoską stylistyką stawiamy na tradycję, dyskretny gust, dobre wykonanie i zamiłowanie do piękna. Wierni ponadczasowym kreacjom, pragniemy mieć wkład do „szafy modnej kobiety i mężczyzny”. Mówią, że każda Pani, która odwiedzi nasz torebkowy raj zaspokoi swój indywidualny gust – bo w torebkach VEROSTILO jest magia… Dostępne u nas teczki biznesowe dla mężczyzn to konkurencyjna propozycja dla łowców dobrego smaku. Kładziemy duży nacisk na jakość – Panowie to cenią. Szeroka gama krojów i kolorystyki teczek ze skóry naturalnej i ekologicznej gwarantuje udane zakupy na lata. Daj się ponieść torbie VEROSTILO… Galanteryjne dodatki typu portfele, rękawiczki, czapki czy kapelusze dzięki nam wychodzą ze sfery marzeń i stają się realnymi akcesoriami, podkreślającymi styl eleganckich kobiet i mężczyzn z klasą. Nasze plecaki i torby na ramię wprost z mediolańskich wybiegów zmienią Twój świat na bardziej poukładany. Atrakcyjnym cenom nie sposób się oprzeć. Tu i teraz poczujesz nieposkromioną pokusę na niebanalne, włoskie wzory, intrygujące style i funkcjonalne fasony a’la moda italiana.

Galanteria skórzana Verostilo

Torebki z charakterem – ten kluczowy dodatek powinien odzwierciedlać nie tylko styl kobiety, ale także Jej duszę i ukryte pragnienia.
Teczki – kreujemy dyskretny luksus jednocześnie podkreślając męską charyzmę.

Torby na ramię – dzięki niesamowitej różnorodności toreb damskich i męskich możesz wejść na orbitę mody włoskiej. Harmonijne połączenie smaku i funkcjonalności.

Plecaki – niekoniecznie trzeba być miłośnikiem podróży, aby je pokochać i zapragnąć posiadać. Idealne na miejskie wędrówki.

Portfele – z reguły ten oczywisty dodatek galanteryjny załatwia sprawę, ale im bardziej wypasiony … tym lepiej.

Rękawiczki – pokaż rękę a powiemy Ci Jaka, Jaki jesteś. Uścisk ręki świadczy o sile, a elegancka rękawiczka o guście.

Czapki – eleganckie kapelusze, szalone pilotki i uszatki, uniwersalne kaszkiety. Witamy w świecie fantazji, gdzie każdy znajdzie nakrycie głowy odpowiednie do aktualnych trendów.

Dla klientów Verostilo którzy w pogoni za torebką idealną, nie planują podróży do Wrocławia, stworzyliśmy sklep internetowy verostilo.com, w którym prezentujemy prawdziwe galanteryjne perełki. W butiku online, otwartym 24h/7 (czy za pracoholizm idzie się do piekła?) oferujemy torebki, listonoszki, kopertówki, plecaki damskie a także teczki, torby, aktówki, nesesery, raportówki i saszetki dla panów. Zdecydować się na jeden egzemplarz – to prawdziwa sztuka! Wiemy o tym doskonale, bo podczas sezonowych kolekcji sami chowamy karty płatnicze i blokujemy konta internetowe, byle tylko nie wykupić całego asortymentu. Opanowanie się w takiej sytuacji to prawdziwa sztuka, w szczególności kiedy jest się kobietą, tak jak większość naszej załogi. VEROSTILO to bezpośredni importer i producent ekskluzywnej galanterii skórzanej i ekologicznej. Szukasz torebki lub plecaka? Chcesz sprawić bliskiej osobie wartościowy prezent? Nie mogłeś trafić lepiej!

Address & Contact

Reviews

Leave a Review

OBSŁUGA
CENA
JAKOŚĆ TOWARU
WYSYŁKA
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed