Comodo E Sano

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Comodo E Sano
Adres:
34-130 Kalwaria Zebrzydowska Brody 506
Opis:

Nasza firma została założona w 1977 roku przez Leona Wojnowskiego pochodzącego z rodziny o tradycjach szewskich. W ciągu następnych lat pan Leon doskonalił swoje umiejętności.
Dzięki temu, jako
producent obuwia
posiadamy ogromne doświadczenie.

W 2003 roku nastąpił istotny zwrot w historii naszego zakładu. W roku tym pojawiły się pierwsze wzory butów wizytowych przeznaczone dla nowoczesnego mężczyzny sygnowane marką Comodo E Sano. Kolejne lata potwierdziły słuszność dokonanej zmiany. Charakterystyczny styl naszego obuwia, które nawiązuje do włoskiej stylistyki sprawia, że z każdym dniem stają coraz bardziej rozpoznawalne, a Comodo E Sano jako producent obuwia i jako marka rośnie w silę.

Producent obuwia Comodo E Sano jest doskonałym przykładem prężnie rozwijającej się firmy i flagowej marki. Niewątpliwie stanowi o tym fakt, że w 2007 roku nastąpiło przeniesienie do nowego zakładu. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszyn to niepodważalne atuty, które stanowią o naszym sukcesie.

Szybko zmieniające się trendy obuwnicze oraz pojawiające się nowe technologie wymagają od nas ciągłego doskonalenia umiejętności. Produkcja obuwia w naszym wykonaniu przypomina doskonale naoliwiony mechanizm gdzie, każdy element jest ważny. Wszystko to oraz dążenie do perfekcji i wysokie standardy są motorem napędowym Comodo E Sano. Gdy tylko wyprodukowane przez nas obuwie trafi do Twojej garderoby, poczujesz ile dopracowanych szczegółów współgra aby zapewnić Ci doskonały styl i komfort...

Contact Information
Telefon: 509 548 181

Write A Comment