M-Moda

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. M-Moda
Adres:
05-552 Wólka Kosowska ul. Krzywa 5
Opis:

Hurtownia odzieży tureckiej M-Moda

Moda jest kobietą. Bazuje na intuicji, pięknie i szyku. Jeśli ona jest kobietą, kimże on jest? Biznes to facet, który ma ultramęskie cechy: konkurencja, wyścig, siła i wygrana. Hurtownia odzieży tureckiej M-MODA została stworzona przez pasjonatów mody i nowego dizajnu. Tworzymy ofertę dla ludzi biznesu, którzy dostarczają konfekcję odzieżową zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. M-MODA to hurtownia odzieży damskiej, której oferta bazuje na aktualnych trendach streetfashion i klasycznej elegancji. Jesteśmy także hurtownią odzieży męskiej, tworząc atrakcyjne stylizacje streetowe i casual. Budujemy także wizerunek najmłodszych pasjonatów mody: hurtownia odzieży dziecięcej, którą prowadzimy oferuje kolekcje zimowe i wiosenne dla maluchów i nastolatków.

Dostarczamy ponad 2000 wzorów produktów, bazując na sprawdzonych dostawcach. Współpraca z M-MODA to gwarancja atrakcyjnych cen, nawet niewielkich ilości zamówień, szybkiej wysyłki i pełnej opieki nad dostawą. Hurtownia odzieży tureckiej M-MODA działa od 10 lat w Wólce Kosowskiej, sercu handlu odzieżowego w Polsce.

Wzornictwo

Moda powstaje nie tylko na paryskich wybiegach, ale także na ulicy pełnej różnorodności. Tam rodzą się inspiracje, które śledzą wszyscy. Także i my. M-MODA to hurtownia odzieży dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny styl i estetykę ubioru, a także pełne jego wykończenie. To wyjątkowe produkty dla wyjątkowych.

Jakość

Większość konfekcji w naszej hurtowni odzieży pochodzi z rynku tureckiego, gdzie posiadamy sprawdzonych kontrahentów. Każda zamówiona przez nas partia jeszcze na miejscu selekcjonowana jest pod kątem standardów jakości. Zarówno zaufanie do naszej marki, jak i markę sklepów które zaopatrujemy buduje się latami. Wiemy, że nikt nie może pozwolić sobie na ryzyko jego utraty.

Zamówienia

Każde elektroniczne zamówienie otrzymuje u nas swego opiekuna, który koordynuje je i finalizuje. Wierzymy, że klienci docenią to ułatwienie, a czas który zyskają poświecą na coś przyjemniejszego.

Dostawa

Moda nie zna granic. Dowodem tego jest fakt, że produkty M-MODA docierają zarówno na Wyspy Kanaryjskie, gdzie można zobaczyć naszą odzież, ale i do Petersburga, gdzie także zaopatrzyć się można w nasze produkty. Zamówienia złożone elektronicznie wysyłane są do klienta w następnym dniu roboczym. Od lat pracujemy z firmą kurierską K-EX, której doświadczenie jest gwarancją danego słowa.

Wybierając hurtownię odzieży tureckiej M-MODA wybierasz styl, jakość i atrakcyjną cenę.

Contact Information
Telefon: 607 079 831

Write A Comment