Słoń Torbalski

  1. Home
  2. »
  3. SKLEPY INTERNETOWE
  4. »
  5. Galanteria skórzana
  6. » Słoń Torbalski
Adres:
30-538 Kraków ul. Węgierska 7
Opis:

Sklep internetowy Słoń Torbalski

Trąbią o tym fashonistki! Trąbią też tradycjonalistki! O czym? O ofercie Słonia Torbalskiego. To wyjątkowy sklep z wyjątkowym asortymentem.

W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim torebki damskie. Bogaty i zróżnicowany wybór z pewnością uwiedzie nie jedną kobietę. Proponujemy torebki skórzane połączone z materiałem, torebki listonoszki, kuferki, worki, kopertówki. Wszystkie w modnych kolorach, wzorach i fasonach. Na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego każda kobieta znajdzie idealny dodatek do stylizacji casualowych, biznesowych oraz wyjściowych.

Torebki damskie nie stanowią całości naszej oferty. Słoń Torbalski pozwala dobrać portfele skórzane, portmonetki, etui na telefon do wybranej aktówki, listonoszki, czy kuferka. W internetowym sklepie znajdują się także walizki kabinowe, które pozwolą przygotować się na każdy wyjazd, a przy tym prezentować się stylowo i z klasą.

Stale pracujemy nad ofertą naszego sklepu internetowego. Umiejętnie dobieramy produkty do naszego asortymentu, mając na uwadze zawsze wysoką jakość oraz efektowny wygląd. Dzięki temu na naszych wirtualnych półkach znajdują się kolekcje oryginalne o nieprzeciętnym wzornictwie. Wprowadzane do asortymentu przedmioty odznaczają się także funkcjonalnością. Ich konstrukcja tworzona jest w taki sposób, aby zagwarantować komfort użytkowania i pozwolić na poczucie wygody w każdych warunkach.

Poznaj Słonia Torbalskiego! Odkryj jego tajemnice i odwiedzaj tak często, jak tego zapragniesz!

Contact Information
Telefon: 12 260 95 80

Write A Comment

Send message to moderator