Tabu

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Bielizna
  6. » Tabu
Adres:
30-721 Kraków ul. Lipska 20
Opis:

Początek firmy Tabu, to niewielkie pomieszczenie wynajęte w 1994 roku. Przez następne lata sukcesywnie poszerzaliśmy powierzchnię magazynową, która w ostateczności zajmowała trzy kondygnacje. Było to utrudnieniem dla Klientów i po 10 latach działalności przeprowadziliśmy się do własnej, nowo wybudowanej siedziby przy ul. Lipskiej 20 w Krakowie. Tutaj poszerzyliśmy wybór asortymentu i zapewniliśmy naszym Klientom komfortowe warunki zakupów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców proponujemy kilka możliwości dokonywania zakupów :
- w siedzibie firmy, gdzie doświadczony personel gotowy jest do pomocy i porad każdemu Klientowi
- poprzez naszych przedstawicieli handlowych, posiadających bogate doświadczenie w branży bieliźniarskiej oraz pończoszniczej, mogących dotrzeć do Klientów w promieniu około 150 km od Krakowa,
- poprzez hurtownię OnLine, stworzoną dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu i możliwość zakupu towarów bez wychodzenia z domu lub sklepu. Tutaj również służymy pomocą wykwalifikowanego personelu i tutaj odległość nie ma znaczenia.

Klient naszym Partnerem – to nasza dewiza, dlatego zajmujemy się wyłącznie sprzedażą hurtową, a sprzedaż detaliczną zostawiamy naszym Klientom.

Obsługujemy firmy w całej Polsce, honorujemy rabaty wypracowane u Państwa dotychczasowych dostawców oraz zapewniamy bardzo dobrą i profesjonalną obsługę.

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów!
Zapraszamy do współpracy, bo tylko wówczas przekonają się Państwo o naszych zaletach.

Contact Information
Telefon: 12 650 71 70

Write A Comment

Send message to moderator