Vmp

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Bielizna
  6. » Vmp
Adres:
30-390 Kraków ul. Zawiła 65E
Opis:

Hurtownia bielizny VMP

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów kostiumów kąpielowych i bielizny w Polsce. W naszej ofercie znajduje się zarówno bielizna męska i damska, bielizna codzienna i nocna, a także stroje kąpielowe i bielizna erotyczna. Współpracujemy z ponad 50 markami, a nasza sieć dystrybucje obejmuje niemal wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz kilka krajów na innych kontynentach.

Nasza hurtownia specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych. Stworzona platforma B2B umożliwia błyskawiczną realizację zamówień, dostęp do informacji online oraz wiele innych funkcji. Obsługujemy największe sklepy z bielizną na terenie Polski oraz za granicą. Współpraca z naszą hurtownią może przebiegać zarówno w klasycznym modelu hurtowym jak i modelu dropshippingowym. Jako jedyna hurtownia bielizny w Polsce umożliwiamy naszym Klientom zwroty towaru (na podstawie specjalnej dedykowanej umowy o zwrotach).

Jesteśmy głównym dystrybutorem kostiumów kąpielowym firmy Marko. W swojej ofercie posiadamy ponad 6290 wariantów kostiumów kąpielowych! W sezonie (kwiecień-sierpień) uzupełniamy stany magazynowe kostiumów regularnie (dostawy co tydzień) co gwarantuje Państwu szeroki wybór modeli i rozmiarów. Modele z bieżącej kolekcji można również zamawiać „od producenta”. Jeśli w danej chwili nie posiadamy w magazynie potrzebnego produktu, Jeżeli nie ma potrzebnego produktu w danej chwili, istnieje możliwość aby sprowadzić i zarezerwować go dla Państwa. Wiąże się to z nieco dłuższym czasem oczekiwania, ale pozwala na zakup poszukiwanego, niedostępnego produktu. Pozwala to również na zamawianie znacznych ilości produktów.

Posiadamy rozbudowany Dział Obsługi Klienta, jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerem telefonu: 505 44 94 95 lub 12-352-13-69, adresem mailowym: hurt@vmp.com.pl lub na live chacie na stronie hurtowni. Odpowiadamy na wszystkie pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Contact Information
Telefon: 12 352 13 69

Write A Comment

Send message to moderator