Yooca

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Dropshipping
  6. » Yooca
Adres:
55-120 Oborniki Śląskie ul. Słowackiego 10
Opis:

YOOCA to internetowa hurtownia odzieży z wieloletnim doświadczeniem w branży. Już od 1990 roku specjalizujemy się w imporcie duńskich ubrań typu outlet na polski rynek.

W dziale odzieży damskiej oferujemy ubrania renomowanych marek takich jak: CREAM, KAFFE, KAREN BY SIMONSEN, KON&MON i wielu innych. Szczególnie polecamy również asortyment dla pań puszystych marek takich jak: GOZZIP, STUDIO, DELUCA i VETO.

Posiadamy również w stałej ofercie ubrania dziecięce. Jest to asortyment renomowanych duńskich producentów, wyróżniający się starannym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Udostępniamy szeroki wybór artykułów, poczynając od strojów kąpielowych i akcesoriów, poprzez T-shirty i spodnie, aż po sukienki, sweterki czy bluzy. W stałej ofercie posiadamy odzież takich marek jak: Me Too, MINYMO, CREAMIE, CELAVI, CLAIRE.DK, GAIA, MALA, PIPPI i inne.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, tak, aby udostępniana przez nas odzież spełniła Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i zgodności z najnowszymi trendami. Podejmując się współpracy z nami, otrzymują Państwo stały dostęp do modnych i oryginalnych ubrań, produkowanych z materiałów znakomitej jakości. Naszą ogromną zaletą jest bardzo dobra cena w stosunku do jakości oferowanej odzieży! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Hurtownia odzieży dziecięcej i damskiej YOOCA to doświadczony i godny zaufania kontrahent.

Contact Information
Telefon: 713 103 708

Write A Comment

Send message to moderator