YourNewStyle.pl

  1. Home
  2. »
  3. HURTOWNIE INTERNETOWE
  4. »
  5. Bielizna
  6. » YourNewStyle.pl
Adres:
44 - 177 Chudów ul. Brzezina 18
Opis:

Witamy!

Naszą Hurtownię YourNewStyle.pl uruchomiliśmy w 2009 roku i jesteśmy wiodącym importerem w branży na rynku Polskim a także Europejskim. Odzież, którą importujemy głównie z Francji, ale także z Włoch, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii, zawsze starannie selekcjonujemy i badamy popyt na wybrane modele. Co pozwala nam być dobrym partnerem dla sklepów online a także butików i galerii handlowych.
Zanim uruchomiliśmy hurtownię YourNewStyle, zdobywaliśmy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej on-line. To właśnie popyt na nasze produkty oraz potrzeby klientów kupujących towar hurtowo skłonił nas do uruchomienia hurtowni internetowej. Mamy nadzieję, że 10 letnie doświadczenie na rynku w tej materii pomoże nam na dostosowanie się do potrzeb klientów, tym razem hurtowych. Należy zaznaczyć, że nasza hurtownia nie miałaby szans istnieć, gdyby nie wyspecjalizowany Zespół młodych, energicznych członków firmy YourNewStyle.pl. Każda z osób pracująca w naszej hurtowni posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonania swoich zadań. W razie pytań służymy pomocą -> dział Kontakt.

Każdy klient dokonujący zakupów w naszej hurtowni otrzymuje profesjonalne zdjęcia, które pomogą mu niewątpliwie w sprzedaży internetowej.
Oferujemy różnorodność produktów w poszczególnych kategoriach.

Na naszych stronach, poza odzieżą, znaleźć można szeroką gamę innych towarów, takich jak obuwie, galanterię i inne dodatki.
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.
Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, w dziale Warunki współpracy.

Oczekując owocnej współpracy, zapraszamy do zakupów!

Contact Information
Telefon: 32 445 36 41

Write A Comment

Send message to moderator